ATS-H10C13-20A-BS_L620 Specifications
| SKU | ATS-H10C13-20A-BS_L620 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Single Circuit |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| ATS Series | BS |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 10 |
| Outlet Quantity | 10 |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 20A MCB x 1 |
| Input Plug | L6-20P |





