ATS-H20US-30A-BS_L530 Specifications
| SKU | ATS-H20US-30A-BS_L530 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Dual Circuit |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| ATS Series | BS |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 110V |
| Outlets | NEMA x 20 |
| Outlet Quantity | 20 |
| Outlet Type | NEMA |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 30A MCB x 2 |
| Input Plug | L5-30P |





