ATS-H8SCH-16A-BS_CEE7 Specifications
| SKU | ATS-H8SCH-16A-BS_CEE7 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Single Circuit |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| ATS Series | BS |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | SCH x 8 |
| Outlet Quantity | 8 |
| Outlet Type | SCH |
| Power Rating | 16A |
| Power Circuit | 16A MCB x 1 |
| Input Plug | Schuko |





