HP18C13-6C19-30A-MS/CR_L2130 Specifications
| SKU | HP18C13-6C19-30A-MS/CR_L2130 |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | MS |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 20A CR x 3 |