VP21L13/21X19-32A-CR_EN Specifications
| SKU | VP21L13/21X19-32A-CR_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Basic |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlets | C13 x 21 + Combo C13/C19 x 21 |
| Outlet Quantity | 42 |
| Outlet Type | Slide-lock Combo C13/C19 + C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A CR x 6 |