VP24L13/12L19-63A-Mi/CR_EN Specifications
| SKU | VP24L13/12L19-63A-Mi/CR_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Mi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlets | C13 x 24 + C19 x 12 |
| Outlet Quantity | 36 |
| Outlet Type | Slide-lock C13 + C19 |
| Power Rating | 63A |
| Power Circuit | 30A CR x 6 |