VP24L13-32A-ZSi/CR_EN Specifications
| SKU | VP24L13-32A-ZSi/CR_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlets | C13 x 24 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | Slide-lock C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A CR x 6 |