VP48L13-63A-ZS/CR_EN Specifications
| SKU | VP48L13-63A-ZS/CR_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZS |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlet Type | Slide-lock C13 |
| Power Rating | 63A |
| Power Circuit | 30A CR x 6 |