VP30C13/6C19-20A/CR_L2120/2B-1 Specifications
| SKU | VP30C13/6C19-20A/CR_L2120/2B-1 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Basic |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 30 + C19 x 6 |
| Outlet Quantity | 36 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 20A |
| Input Plug | L21-20P |
| Enclosure Material | Steel |
| Single / Dual Feed Power | Single Feed |





