ATS-H1EN32A-32A-BS_EN Specifications
| SKU | ATS-H1EN32A-32A-BS_EN |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Dual Circuit |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| ATS Series | BS |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | IEC 60309 x 1 |
| Outlet Quantity | 1 |
| Outlet Type | IEC 60309 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 32A MCB x 1 |
| Input Plug | EN60309 |





