ATS-H24C13-10A-B_C14 Specifications
| SKU | ATS-H24C13-10A-B_C14 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Single Circuit |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| ATS Series | B |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 24 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Power Rating | 10A |
| Power Circuit | 10A MCB x 1 |
| Input Plug | C14 |





