ATS-H24US-15A-B_515 Specifications
| SKU | ATS-H24US-15A-B_515 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Single Circuit |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| ATS Series | B |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 110V |
| Outlets | NEMA x 24 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | NEMA |
| Power Rating | 15A |
| Power Circuit | 15A MCB x 1 |
| Input Plug | 5-15P |





