ATS-H2EN16A-32A-BSi_EN Specifications
| SKU | ATS-H2EN16A-32A-BSi_EN |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Dual Circuit |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| ATS Series | BSI |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | IEC 60309 x 2 |
| Outlet Quantity | 2 |
| Outlet Type | IEC 60309 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 32A MCB x 2 |
| Input Plug | EN60309 |





