ATS-H8C13/2C19-20A-BSi_OE Specifications
| SKU | ATS-H8C13/2C19-20A-BSi_OE |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Single Circuit |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| ATS Series | BSI |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 8 + C19 x 2 |
| Outlet Quantity | 10 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 20A MCB x 1 |
| Input Plug | Open end |





