ATS-H8UK-20A-B_OE Specifications
| SKU | ATS-H8UK-20A-B_OE |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Circuit Type | Single Circuit |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| ATS Series | B |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | UK x 8 |
| Outlet Quantity | 8 |
| Outlet Type | UK |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 20A MCB x 1 |
| Input Plug | Open end |





