H10C13-32A-Z_EN Specifications
| SKU | H10C13-32A-Z_EN |
| Categories | |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | Z |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 10 |
| Outlet Quantity | 10 |
| Outlet Type | C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |