H12C13-20A-MD_L620 Specifications
| SKU | H12C13-20A-MD_L620 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | MD |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 12 |
| Outlet Quantity | 12 |
| Outlet Type | C13 |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 16A fuse x 1 |