H12C19-30A-W/F_L630/3B-1 Specifications
| SKU | H12C19-30A-W/F_L630/3B-1 |
| Categories | |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | W |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C19 x 12 |
| Outlet Quantity | 12 |
| Outlet Type | IEC C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 15A fuse x 2 |