H12US-20A-MSi_520 Specifications
| SKU | H12US-20A-MSi_520 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | MSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 110V |
| Outlets | NEMA x 12 |
| Outlet Quantity | 12 |
| Outlet Type | NEMA |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |