H16C13/4C19-20A-M_L620 Specifications
| SKU | H16C13/4C19-20A-M_L620 |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | M |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 16 + C19 x 4 |
| Outlet Quantity | 20 |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 16A fuse x 1 |