H20US-20A-MS_520 Specifications
| SKU | H20US-20A-MS_520 |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | MS |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 110V |
| Outlet Type | NEMA |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |