H24US-30A-ZSi_L530 Specifications
| SKU | H24US-30A-ZSi_L530 |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 110V |
| Outlets | NEMA x 24 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | NEMA |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |