H6C13/2C19-30A-Wi/F_L630/3B-1 Specifications
| SKU | H6C13/2C19-30A-Wi/F_L630/3B-1 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | Wi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 6 + C19 x 2 |
| Outlet Quantity | 8 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 15A fuse x 2 |