H8C13/2C19-32A-M_EN Specifications
| SKU | H8C13/2C19-32A-M_EN |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | M |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 8 + C19 x 2 |
| Outlet Quantity | 10 |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |