HP18C13/6C19-32A-Z/CR_EN Specifications
| SKU | HP18C13/6C19-32A-Z/CR_EN |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | Z |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A CR x 6 |