HP18C13-6C19-50A-Mi/CR_CS8365C Specifications
| SKU | HP18C13-6C19-50A-Mi/CR_CS8365C |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | Mi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 50A |
| Power Circuit | 20A CR x 6 |