HP18C13-6C19-60A-ZSi/CR_5pEN Specifications
| SKU | HP18C13-6C19-60A-ZSi/CR_5pEN |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 60A |
| Power Circuit | 20A CR x 6 |
| Input Plug | 5p EN60309 60A |