HP21C13-3C19-20A/CR_L2120 Specifications
| SKU | HP21C13-3C19-20A/CR_L2120 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | Basic |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 21 + C19 x 3 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 20A |
| Power Circuit | 20A CR x 3 |
| Input Plug | L21-20P |
| Enclosure Material | Steel |
| Single / Dual Feed Power | Single Feed |





