HP21C13-3C19-30A-Zi/CR_L2130 Specifications
| SKU | HP21C13-3C19-30A-Zi/CR_L2130 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | Zi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 21 + C19 x 3 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | C13 + C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 20A CR x 3 |