HP24C13-50A-ZSi/CR_CS8365C Specifications
| SKU | HP24C13-50A-ZSi/CR_CS8365C |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 24 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | C13 |
| Power Rating | 50A |
| Power Circuit | 20A CR x 6 |