HP24C13-60A-Zi/CR_4pEN Specifications
| SKU | HP24C13-60A-Zi/CR_4pEN |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | Zi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlet Type | C13 |
| Power Rating | 60A |
| Power Circuit | 20A CR x 6 |
| Input Plug | 4p EN60309 60A |