HP6C19-30A-Z/CR_L1530 Specifications
| SKU | HP6C19-30A-Z/CR_L1530 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | Z |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C19 x 6 |
| Outlet Quantity | 9 |
| Outlet Type | C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 20A CR x 3 |