HP6C19-32A-Zi/CR_EN Specifications
| SKU | HP6C19-32A-Zi/CR_EN |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | Zi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlets | C19 x 6 |
| Outlet Quantity | 6 |
| Outlet Type | C19 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A CR x 6 |