V12C13/12C19-30A-WSi/F_L630/3B-1 Specifications
| SKU | V12C13/12C19-30A-WSi/F_L630/3B-1 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | WSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 12 + C19 x 12 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |