V16C13/4C19-63A-WSi/CR_EN/2B-1 Specifications
| SKU | V16C13/4C19-63A-WSi/CR_EN/2B-1 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | WSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 16 + C19 x 4 |
| Outlet Quantity | 20 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 63A |
| Power Circuit | 15A CR x 4 |