V20UK45-32A-Wi/F_EN/3B-1 Specifications
| SKU | V20UK45-32A-Wi/F_EN/3B-1 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Wi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | UK x 20 |
| Outlet Quantity | 20 |
| Outlet Type | BS1363 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |