V21C13/3C19-30A-WSi/F_L630/3B-1 Specifications
| SKU | V21C13/3C19-30A-WSi/F_L630/3B-1 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | WSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 21 + C19 x 3 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 15A fuse x 2 |