V28C13/6C19-32A-WS/F_EN/3B-1 Specifications
| SKU | V28C13/6C19-32A-WS/F_EN/3B-1 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | WS |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 28 + C19 x 6 |
| Outlet Quantity | 34 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |