VP12C19-30A-WSi/CR_L2130/2B-1 Specifications
| SKU | VP12C19-30A-WSi/CR_L2130/2B-1 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | WSi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C19 x 12 |
| Outlet Quantity | 12 |
| Outlet Type | IEC C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 20A 2-pole MCB x 3 |