VP18L13/18L19-30A-ZSi/CR_L2130 Specifications
| SKU | VP18L13/18L19-30A-ZSi/CR_L2130 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 18 + C19 x 18 |
| Outlet Quantity | 36 |
| Outlet Type | Slide-lock C19 + C13 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 20A 2-pole MCB x 3 |