VP24X19-50A-ZS/CR_CS8365C Specifications
| SKU | VP24X19-50A-ZS/CR_CS8365C |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZS |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Power Rating | 50A |
| Power Circuit | 20A 2-pole MCB x 6 |