VP30L13/6X19-32A-MK/CR_EN Specifications
| SKU | VP30L13/6X19-32A-MK/CR_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | MK |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlets | C13 x 30 + Combo C13/C19 x 6 |
| Outlet Quantity | 36 |
| Outlet Type | Slide-lock Combo C13/C19 + C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A CR x 6 |