VP30X19-32A-ZS/CR_EN Specifications
| SKU | VP30X19-32A-ZS/CR_EN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZS |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A CR x 6 |