VP36X19-30A-MS/CR_L2130 Specifications
| SKU | VP36X19-30A-MS/CR_L2130 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | MS |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 20A 2-pole MCB x 3 |