VP36X19-30A-Zi/CR_L1530 Specifications
| SKU | VP36X19-30A-Zi/CR_L1530 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Zi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | Combo C13/C19 x 36 |
| Outlet Quantity | 36 |
| Outlet Type | Slide-lock Combo C13/C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 20A 2-pole MCB x 3 |