VP42X19-60A-Mi/CR_4pEN Specifications
| SKU | VP42X19-60A-Mi/CR_4pEN |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Mi |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Power Rating | 60A |
| Power Circuit | 20A 2-pole MCB x 6 |
| Input Plug | 4p EN60309 60A |