DV32C13-32A-Wi/F_EN/3B-1 Specifications
| SKU | DV32C13-32A-Wi/F_EN/3B-1 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | Dual Feed PDU, Intelligent Dual-Feed Rack PDU, Rack PDU, Rack Power |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | Wi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 230V |
| Outlets | C13 x 32 |
| Outlet Quantity | 32 |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A fuse x 4 |