HP24C13-32A/CR_EN/2B-1 Specifications
| SKU | HP24C13-32A/CR_EN/2B-1 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 2U Rack Mount |
| PDU Series | Basic |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 400V |
| Outlets | C13 x 24 |
| Outlet Quantity | 24 |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Power Rating | 32A |
| Power Circuit | 16A CR x 6 |
| Input Plug | EN60309 |
| Enclosure Material | Steel |
| Single / Dual Feed Power | Single Feed |





