HP6C13/3C19-30A/CR_L2130/2B-1 Specifications
| SKU | HP6C13/3C19-30A/CR_L2130/2B-1 |
|---|---|
| Brand | InfraPower |
| Categories | |
| Form Factor | 1U Rack Mount |
| PDU Series | Basic |
| Power Phase | 3-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 6 + C19 x 3 |
| Outlet Quantity | 9 |
| Outlet Type | IEC C13 + C19 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | MCB |
| Input Plug | L21-30P |
| Single / Dual Feed Power | Single Feed |





