V12L13-30A-ZSi_L630 Specifications
| SKU | V12L13-30A-ZSi_L630 |
| Form Factor | 0U Rack Mount |
| PDU Series | ZSi |
| Power Phase | 1-Phase |
| Voltage | 208V |
| Outlets | C13 x 12 |
| Outlet Quantity | 12 |
| Outlet Type | Slide-lock C13 |
| Power Rating | 30A |
| Power Circuit | 16A fuse x 2 |